Πίσω στο κατάστημα CCH25149

Δημιουργικό σετ για κατασκευή χάρτινων διακοσμητικών

€5,60
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Φτιάξτε γοητευτικά Χριστουγεννιάτικα στολίδια με αυτό το δημιουργικό σετ.Τα Χάρτινα στολίδια θα ομορφύνουν το δέντρο σας και ταυτόχρονα θα σας ευχαριστήσουν καθώς τα φτιάχνετε με τα χέρια σας. Το Σετ περιέχει λωρίδες του απαραίτητου σχήματος, σύρμα και χάντρες. Στη συσκευασία θα βρείτε 96 λωρίδες με τις οποίες θα δημιουργήσετε 12 στρογγυλά στολίδια. Στην πίσω πλευρά θα βρείτε την ακριβή διαδικασία παραγωγής. Δώστε στα Χριστούγεννα μια ξεχωριστή νότα με μια χειροποίητη δημιουργία.

Προδιαγραφές προϊόντος:

  • Σετ κατασκευής χάρτινων στολιδιών
  • 96 λωρίδες στο σετ
  • για την κατασκευή 12 στολιδιών
  • Περιλαμβάνει επίσης χάντρες και σύρμα


🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml


3,02 € Τιμή μονάδας 60,40 €/L
ARTMiE
Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml

Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml


3,59 € Τιμή μονάδας 71,80 €/L
Pentart
JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο

JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο


1,92 € Τιμή μονάδας 7,68 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα

DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα


3,85 €
Darwi
Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση

Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση


4,59 € Τιμή μονάδας 30,60 €/L
GHIANT
Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml

Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml


3,01 € Τιμή μονάδας 100,33 €/L
Pentart

Πρόσφατα Προβεβλημένα