Αδιάβροχο μέσο Pebeo Gedeo

Διαθέσιμο
(5)
€7,09€7,85Έκπτωση
€94,53 / l
Αποστέλλουμε την ίδια ημέρα Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Κριτικές πελατών

4.8 5 κριτικές

Επιτέλους, χάρη σε αυτό το προϊόν έσωσα τις χυτές κατασκευές μου από την υγρασία, λειτουργεί πραγματικά αξιόπιστα.

Adam Επαληθευμένη κριτική

Φοβόμουν λίγο μήπως αφήσει σημάδια, αλλά μετά την εφαρμογή στη ρητίνη η επιφάνεια είναι όμορφα καθαρή και αδιάβροχη.

Ondrej Επαληθευμένη κριτική

Ως επαγγελματίας στο ατελιέ, εκτιμώ την ποιότητα αυτού του προϊόντος, είναι αναντικατάστατο για τη δουλειά μου.

Dávid Επαληθευμένη κριτική

Λειτουργεί ακριβώς όπως λένε στην περιγραφή.

Simon Επαληθευμένη κριτική

Το χρησιμοποίησα στις μικρές μου φιγούρες και μέχρι στιγμής φαίνονται υπέροχες, είμαι πολύ ικανοποιημένη.

Norbert Επαληθευμένη κριτική

Εναλλακτικά Προϊόντα

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml


3,02 € Τιμή μονάδας 60,40 €/L
ARTMiE
Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml

Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml


3,59 € Τιμή μονάδας 71,80 €/L
Pentart
JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο

JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο


1,92 € Τιμή μονάδας 7,68 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα

DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα


3,85 €
Darwi
Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση

Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση


4,59 € Τιμή μονάδας 30,60 €/L
GHIANT
Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml

Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml


3,01 € Τιμή μονάδας 100,33 €/L
Pentart

Πρόσφατα Προβεβλημένα