Πίσω στο κατάστημα KRL16602

Chalk χρώματα για γυαλί και πορσελάνη Kreul / σετ 6 x 20 ml πινέλο

Διαθέσιμο
€16,29€17,29Έκπτωση
Αποστέλλουμε την ίδια ημέρα Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Τα δημιουργικά Chalk χρώματα Kreul για γυαλί και πορσελάνη θα σας δώσουν έμπνεση για τελειότητα. Ας είναι το έργο σας ιστορικό με τα Chalk χρώματα. Είναι κατάλληλα για γυαλί, πορσελάνη, κεραμικά και μέταλλα. Τα Chalk χρώματα είναι από φυσικά υλικά. Ιδιίτερα τα χρησιμοποιούνται οι καλλιτέχνες για τεχνικη Vintage ή Shabby-chic εφέ. Όντα στεγνώσουν είναι κρεμμώδη και μαλακά. Με΄τα από τη στέγνωση από 4 ώρες τα ψήνετε στο φούρνοστους 160 °C για 90 λεπτά. Το σετ περιέχει 6 Chalk χρώματα σε συσκευασίες με όγκο 20 ml και ένα στρογγυλό πινέλο.

χαρακτηριστικα

  • κρεμμώδη χρώματα με μαλακή δομή e
  • με βάση το νερό
  • στεγνώνουν γρήγορα
  • όταν στεγνώσουν είναι αδιάβροχα και ανθεκτικά στο φως ηλίου
  • το σετ περιέχει 6 chalk χρώματα και 1 στρογγυλό πινέλο
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml


3,02 € Τιμή μονάδας 60,40 €/L
ARTMiE
Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml

Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml


3,59 € Τιμή μονάδας 71,80 €/L
Pentart
JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο

JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο


1,92 € Τιμή μονάδας 7,68 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα

DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα


3,85 €
Darwi
Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση

Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση


4,59 € Τιμή μονάδας 30,60 €/L
GHIANT
Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml

Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml


3,01 € Τιμή μονάδας 100,33 €/L
Pentart

Πρόσφατα Προβεβλημένα