Πίσω στο κατάστημα DLR118500201

Δημιουργικό σετ λαδομπογιών με καβαλέτο - Daler-Rowney Simply - 40 τεμάχια

€33,78
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Το σετ Simply Oil Creative Easel της πασίγνωστης μάρκας Daler–Rowney προσφέρει στους αρχάριους και στους έμπειρους επαγγελματίες όλα όσα μπορούν να χρειαστούν για ζωγραφική με λάδια. Περιέχει τα απαραίτητα για ένα έργο τέχνης. Είναι ιδανικό για σχολεία, teambuilding, αλλά και χόμπυ και ελεύθερο χρόνο. Ιδανικό δώρο για κάθε καλλιτέχνη!

Το σετ περιέχει:

  • 12 x 12 ml λαδομπογιές
  • 12x mini χαρτιά για ζωγραφική με λάδια
  • 1x ξύλινο επιτραπέζιο καβαλέτο (βάση: 15.5cm, ύψος: cca 45cm, μέγιστο ύψος καμβά: cca 32cm, βάρος: 0.26kg, ρυθμιζόμενο πάνω υποστήριγμα καμβά)
  • 1x πλαστική παλέτα
  • 3x προετοιμασμένο καμβά - καρτολίνα με διαστάσεις 13x 18 cm
  • 7x πινέλα ζωγραφικής (3 χ στρόγγυλα πινέλα Νο,2, 4, 6 και 4χ πινέλα πλακέ 2, 4, 6, 8)
  • 4x μολύβι γραφίτης για σκίτσα (HB, 2B, 4B, 6B)
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Ακρυλικό χρώμα ACRYL PRO ART Composite 75 ml

Ακρυλικό χρώμα ACRYL PRO ART Composite 75 ml


3,59 € Τιμή μονάδας 47,87 €/L
ARTMiE
(3)
Ακρυλικο χρώμα Solo Goya Acrylic 250 ml

Ακρυλικο χρώμα Solo Goya Acrylic 250 ml


Τιμή έκπτωσης  5,64 € Κανονική τιμή  6,79 € Τιμή μονάδας 22,56 €/L
KREUL
(9)
Ακρυλικο χρώμα Solo Goya TRITON 750 ml

Ακρυλικο χρώμα Solo Goya TRITON 750 ml


11,79 € Τιμή μονάδας 15,72 €/L
KREUL
(11)
Ακρυλικα χρώματα Akryle Royal Essentials 120ml

Ακρυλικα χρώματα Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Τιμή μονάδας 35,75 €/L
Royal & Langnickel
Παστέλ ακρυλικό χρώμα ACRYL PRO ART Composite 75 ml

Παστέλ ακρυλικό χρώμα ACRYL PRO ART Composite 75 ml


3,69 € Τιμή μονάδας 49,20 €/L
ARTMiE
(2)
Ακρυλικό χρώμα Solo Goya Acrylic 100 ml | διαλέξτε απόχρωση

Ακρυλικό χρώμα Solo Goya Acrylic 100 ml | διαλέξτε απόχρωση


4,99 € Τιμή μονάδας 49,90 €/L
KREUL
(12)

Πρόσφατα Προβεβλημένα