Δημιουργικό σετ εργαστηρίου χρωμάτων Pebeo

Διαθέσιμο
(1)
€33,15
Αποστέλλουμε την ίδια ημέρα Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Τοσετ δημιουργικού εργαστηρίου χρωμάτων Pebeo έχει σχεδιαστεί για παιδιά ηλικίας 6 ετών και άνω. Το εργαστήριο ενθαρρύνει την εξερεύνηση και την ανακάλυψη του κόσμου των χρωμάτων, με τα παιδιά να μπορούν να παίξουν ζωγράφο και να δημιουργήσουν τα δικά τους χρώματα και να αναπτύξουν τις δικές τους μοναδικές και παιχνιδιάρικες δημιουργικές εμπειρίες. Το σετ περιλαμβάνει 5 φακελάκια με σκόνη γκουάς και 18 αξεσουάρ που επιτρέπουν στα παιδιά να δημιουργήσουν διαφορετικές αποχρώσεις χρωμάτων γκουάς. Το προϊόν αποτελείται κατά 97% από φυσικά συστατικά, είναι χωρίς γλουτένη, vegan και χωρίς απορρίμματα. Προωθεί έναν πιο υπεύθυνο και βιώσιμο τρόπο μάθησης και παιχνιδιού και είναι συσκευασμένο σε ανακυκλώσιμες αεροστεγείς σακούλες. Το δημιουργικό σετ προσφέρει ατελείωτες δημιουργικές δυνατότητες και αποτελεί μέρος της μάρκας Pebeo, συμβατό με τα σετ πινέλων Tactilcolor, Primacolor και παιδικών πινέλων. Περιλαμβάνεται επίσης ένα βιβλιαράκι που σας δίνει ιδέες για δημιουργία.

Παράμετροι του προϊόντος:

  • Δημιουργικό σετ για παιδιά
  • Φυσικά χρώματα, χωρίς γλουτένη, vegan
  • με βάση το νερό
  • φιλική προς το περιβάλλον συσκευασία
  • το σετ περιλαμβάνει 5 συσκευασίες με χρώματα σε σκόνη και 18 διαφορετικά εργαλεία για την κατασκευή χρωμάτων

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Κριτικές πελατών

5 1 κριτικές

Η εγγονή μου διασκέδασε όλο το απόγευμα με αυτό το εργαστήριο και ανακάλυψε πολλούς χρωματικούς συνδυασμούς, είναι ένα υπέροχο εκπαιδευτικό σετ.

Gabriela Επαληθευμένη κριτική

Εναλλακτικά Προϊόντα

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml


3,02 € Τιμή μονάδας 60,40 €/L
ARTMiE
Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml

Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml


3,59 € Τιμή μονάδας 71,80 €/L
Pentart
JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο

JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο


1,92 € Τιμή μονάδας 7,68 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα

DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα


3,85 €
Darwi
Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση

Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση


4,59 € Τιμή μονάδας 30,60 €/L
GHIANT
Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml

Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml


3,01 € Τιμή μονάδας 100,33 €/L
Pentart

Πρόσφατα Προβεβλημένα