Fixative Lukas - 400 ml

Διαθέσιμο
€14,99
€37,48 / l
Αποστέλλουμε την ίδια ημέρα Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Fixative Lukas 400 ml

Fixative LUKAS σε σπρέι με UV προστασία είναι ένα ιδανικό βοηθηστικό μέσο για την τελική όψη του πίνακα σας.

Κατάλληλο για σταθεροποιήση σχεδίων φτιαγμένων με κάρβουνο, μολύβι ή αστέλ. Τα χρώματα θα είναι ίδια μετά από την εφαρμογή. Είναι χωρίς χρώμα, στεγνώνει γρήγορα, ελαστικό και δεν κιτρινίζει. Περιέχι ριτήνη, αλκοόλ και UV φίλτρο.

Η συσκευασία LUKAS περιέχει:

1τεμ 400ml σε σπρέι με UV προστασία

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Ακρυλικο βερνικι σε σπρει FLY COLOR 400 ml | διαλεξτε αποχρωση

Ακρυλικο βερνικι σε σπρει FLY COLOR 400 ml | διαλεξτε αποχρωση


7,09 € Τιμή μονάδας 17,73 €/L
ARTMiE
ARTMIE Lumina Fixative Spray 400 ml

ARTMIE Lumina Fixative Spray 400 ml


7,89 € Τιμή μονάδας 19,73 €/L
ARTMiE
Υγρά μαργαριτάρια - στυλό μαργαριταριών

Υγρά μαργαριτάρια - στυλό μαργαριταριών


3,79 € Τιμή μονάδας 126,33 €/L
Pentart
Κόλλα για μεταλλικά φύλλα 50 ml

Κόλλα για μεταλλικά φύλλα 50 ml


2,51 € Τιμή μονάδας 50,20 €/L
Pentart
Σύνθετο ακρυλικό γυαλιστερό φινίρισμα

Σύνθετο ακρυλικό γυαλιστερό φινίρισμα


4,19 € Τιμή μονάδας 27,93 €/L
ARTMiE
(2)
Πάστα κρακελέ μεταλλική Pentart 100 ml

Πάστα κρακελέ μεταλλική Pentart 100 ml


5,53 € Τιμή μονάδας 55,30 €/L
Pentart
(5)

Πρόσφατα Προβεβλημένα