Glitter Μέσο Pebeo Vitrail 45 ml

(4)
€4,84
€107,56 / l
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Το Glitter Μέσο Pebeo της σειράς για ζωγραφική σε γυαλί Vitrail είναι μέσω με γκλίτερ για ανάμειξη χρωμάτων γυαλιού. Χάρη σε αυτό το μέσο, η εικόνα θα έχει υπέροχα γυαλιστερά αποτελέσματα. Μετά το στέγνωμα αφήνει ένα ομαλό στρώμα. Το μέσο είναι κατάλληλο για τη χρήση γυαλιού, μετάλλου και πέτρας.

ΠΩΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΤΑΙ;

Ανακινήστε το μπουκαλάκι πριν τη χρήση. Το χρώμα μάζι με το μέσο το εφαρμόστε στο αντικείμενο με ένα πινέλο. Μετά την εφαρμογή είναι βολικό να καθαρίσετε τα εργαλεία ζωγραφικής με άοσμου αλκοόλ ή λευκού αλκοόλ. White Spirit.

ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ

  • Glitter Μέσο (μέσο με γκλίτερ) Pebeo Vitrail για ανάμειξη με χρωμάτα Pebeo Vitrail
  • για απόκτηση γυαλιστερού αποτέλεσματος
  • περιέχει άσημα γκλίτερ
  • κατάλληλο για γυαλί, μέταλλο και πέτρα
  • όγκος: 45 ml
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Κριτικές πελατών

5 4 κριτικές

Εύκολο στη χρήση, αν και θέλει προσοχή γιατί μπορεί να μουτζουρώσει. Σούπερ λάμψη και τα χρώματα είναι υπέροχα.

Lea Επαληθευμένη κριτική

Το μέσο Pebeo είναι ποιοτικό και σταθερό σε όλη την παραγωγή.

Tomáš Επαληθευμένη κριτική

Έχω χρησιμοποιήσει αυτό το χρώμα ξανά σε οξικό άλας και έμεινα πολύ ευχαριστημένη.

Simon Επαληθευμένη κριτική

Για τη βελτίωση της ρευστότητας των ακρυλικών χρωμάτων είναι αναντικατάστατο. Εκπλήρωσε τις προσδοκίες μου.

Monika Επαληθευμένη κριτική

Εναλλακτικά Προϊόντα

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml


3,02 € Τιμή μονάδας 60,40 €/L
ARTMiE
Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml

Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml


3,59 € Τιμή μονάδας 71,80 €/L
Pentart
JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο

JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο


1,92 € Τιμή μονάδας 7,68 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα

DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα


3,85 €
Darwi
Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση

Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση


4,59 € Τιμή μονάδας 30,60 €/L
GHIANT
Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml

Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml


3,01 € Τιμή μονάδας 100,33 €/L
Pentart

Πρόσφατα Προβεβλημένα