Ακρυλικο συγκολλητικο AMSTERDAM 1000ml

(5)
€35,99
€35,99 / l
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Amsterdam ακρυλικό συγκολλητικό επαγγελματικής μάρκας Royal TALENS

Σκοπός: φροντίζει την σκληρότητα ακρυλικών χρώματων, κόλληση διαφορετικών ύλων για τεχνικές κολάζ και μειώνει τη απορρόφιση στις επιφάνειες (το γνωστό presizing)

Συστατικά: διασπορά ακρυλικής ρητίνης

Χαρακτηριστικά:

  • στεγνώνει γρήγορα και φτιάχνει μια ελλαστική, αδιάβροχη, αδιαφανής ταινία χώρις χρώμα
  • ανθεκτικό στα αλκάλια, κατάλληλο για τοίχους
  • κατάλληλο για επιφάνειες χωρίς λιπαρά και για τουλάχιστον μερικώς ξηρές επιφάνειες
  • μπορείτε να το χρωματίσετε με ακρυλικά χρώματα και με ακρυλική επίστρωση για καμβά -GESSO“
  • μετά από την χρήση να πλένεται με νερό
  • για θερμοκρασίες πάνω από10 ° C, προσοχή από κρύο
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Κριτικές πελατών

4.8 5 κριτικές

Αυτή η μεγάλη συσκευασία άξιζε πραγματικά, θα μου κρατήσει πολύ καιρό για τη ζωγραφική μου. Η ποιότητα του συνδετικού μέσου είναι εξαιρετική, τα χρώματα σταθεροποιούνται υπέροχα και δεν χάνουν τη ζωντάνιά τους.

Martina Επαληθευμένη κριτική

Επιτέλους βρήκα μια οικονομική συσκευασία που δεν θα τινάξει τον προϋπολογισμό μου στον αέρα και θα μου φτάσει για όλους τους μεγάλους καμβάδες. Αναμιγνύεται πανεύκολα και το τελικό αποτέλεσμα στην επιφάνεια είναι ακριβώς αυτό που χρειάζομαι.

Veronika Επαληθευμένη κριτική

Το συνδετικό μέσο λειτουργεί ακριβώς όπως το φανταζόμουν και δεν αφήνει καθόλου σβώλους όταν το ανακατεύω με χρωστικές. Ιδανική επιλογή για το ατελιέ για όποιον ζωγραφίζει καθημερινά.

Barbora Επαληθευμένη κριτική

Πολύ ικανοποιημένος, η συσκευασία είναι πρακτική και η ποιότητα ανταποκρίνεται σε επαγγελματικά πρότυπα.

Ivana Επαληθευμένη κριτική

Ως δασκάλα καλλιτεχνικών, εκτιμώ τη μεγάλη ποσότητα, χάρη στην οποία μπορώ να ετοιμάζω δικά μου χρώματα για τα παιδιά καθ' όλη τη διάρκεια της σχολικής χρονιάς. Είναι ένας εξαιρετικός βοηθός για κάθε δημιουργικό εργαστήρι.

Silvia Επαληθευμένη κριτική

Εναλλακτικά Προϊόντα

Ακρυλικό χρώμα ACRYL PRO ART Composite 75 ml

Ακρυλικό χρώμα ACRYL PRO ART Composite 75 ml


3,59 € Τιμή μονάδας 47,87 €/L
ARTMiE
(3)
Ακρυλικο χρώμα Solo Goya Acrylic 250 ml

Ακρυλικο χρώμα Solo Goya Acrylic 250 ml


Τιμή έκπτωσης  5,64 € Κανονική τιμή  6,79 € Τιμή μονάδας 22,56 €/L
KREUL
(9)
Ακρυλικο χρώμα Solo Goya TRITON 750 ml

Ακρυλικο χρώμα Solo Goya TRITON 750 ml


11,79 € Τιμή μονάδας 15,72 €/L
KREUL
(11)
Ακρυλικα χρώματα Akryle Royal Essentials 120ml

Ακρυλικα χρώματα Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Τιμή μονάδας 35,75 €/L
Royal & Langnickel
Παστέλ ακρυλικό χρώμα ACRYL PRO ART Composite 75 ml

Παστέλ ακρυλικό χρώμα ACRYL PRO ART Composite 75 ml


3,69 € Τιμή μονάδας 49,20 €/L
ARTMiE
(2)
Ακρυλικό χρώμα Solo Goya Acrylic 100 ml | διαλέξτε απόχρωση

Ακρυλικό χρώμα Solo Goya Acrylic 100 ml | διαλέξτε απόχρωση


4,99 € Τιμή μονάδας 49,90 €/L
KREUL
(12)

Πρόσφατα Προβεβλημένα