Πίσω στο κατάστημα KRL492_51

Βερνικι και κολλα HOBBY Line ART POTCH Varnish & Glue - 150 ml - 250 ml

Διαθέσιμο
(1)

Επιλέξτε
€6,49
€43,27 / l
Καθ' οδόν προς εμάςΠαράδοση σε 9–10 ημέρες Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Home Design ART POTCH κόλλα για ντεκουπάζ

Το ART POTCH είναι η κόλλα και το βερνίκι σε ένα προϊόν. Για γυαλιστερό εφέ περιέχει χρωστικές ουσίες. Κατάλληλο για επιφάνειες όπως είναι μέταλλο, δέντρο, πλαστική, κεραμική, χαρτί και ύφασμα(που πλένεται με το χέρι). Διαθέσιμο σε 2 όγκους : 150 ml a 250 ml.

Χρήση του ART POTCH:

  • από τη χαρτοπετσέτα σε τρι επιστρώματα πάρτε το πάνω στρώμα και τοποθετήστε πάνω στο αντικείμενο που θέλετε να στολίσετε
  • εφαρμόσετε την κόλλα
  • ασήστε να στεγνώσει

Χαρακτηριστικά :

  • με βάση το νερό
  • ανθεκτική στις καιρικές συνθήκες
  • διαγανής όταν στεγνώσει
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Κριτικές πελατών

5 1 κριτικές

Χρησιμοποιώ αυτή την κόλλα για ντεκουπάζ εδώ και χρόνια για τα πάντα, είναι η δοκιμασμένη μου κλασική επιλογή που δεν απογοητεύει ποτέ και η επιφάνεια μετά τη χρήση της παραμένει όμορφα λεία.

Monika Επαληθευμένη κριτική

Εναλλακτικά Προϊόντα

Ακρυλικο βερνικι σε σπρει FLY COLOR 400 ml | διαλεξτε αποχρωση

Ακρυλικο βερνικι σε σπρει FLY COLOR 400 ml | διαλεξτε αποχρωση


7,09 € Τιμή μονάδας 17,73 €/L
ARTMiE
ARTMIE Lumina Fixative Spray 400 ml

ARTMIE Lumina Fixative Spray 400 ml


7,89 € Τιμή μονάδας 19,73 €/L
ARTMiE
Υγρά μαργαριτάρια - στυλό μαργαριταριών

Υγρά μαργαριτάρια - στυλό μαργαριταριών


3,79 € Τιμή μονάδας 126,33 €/L
Pentart
Κόλλα για μεταλλικά φύλλα 50 ml

Κόλλα για μεταλλικά φύλλα 50 ml


2,51 € Τιμή μονάδας 50,20 €/L
Pentart
Πάστα κρακελέ μεταλλική Pentart 100 ml

Πάστα κρακελέ μεταλλική Pentart 100 ml


5,53 € Τιμή μονάδας 55,30 €/L
Pentart
(5)
Σύνθετο ακρυλικό γυαλιστερό φινίρισμα

Σύνθετο ακρυλικό γυαλιστερό φινίρισμα


4,19 € Τιμή μονάδας 27,93 €/L
ARTMiE
(2)

Πρόσφατα Προβεβλημένα