Σετ χρώμα για μεταξι JAVANA

Διαθέσιμο
(3)
€15,99
Καθ' οδόν προς εμάςΠαράδοση σε 9–10 ημέρες Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Σετ χρώμα για μετάξι JAVANA

Τα χρώματα για μετάξι είναι κατάλληλα για οποιοδήποτε υφάσμα που σιδερώναται, ορισμένες για μετάξι, βαμβάκι, λινάρι, δέρμα, χαρτί ή ξύλο.

Χαρακτηριστικά :

  • τα χρώματα περιέχουν χρωστικές ουσίες υψηλής ποιότητας
  • είναι γυαλιστερές
  • δεν ξεθωρίζουν
  • μπορείτε να τα ανακατευέται μεταξύ τους
  • εύκολη σταθεροποιήση

Η συσκευασία περιέχει:

  • 6 x 20 ml χρώμα για μετάξι
  • 1 x 20 ml θήκη διαφανές περίγραμμα JAVANA Gutta
  • 1 x πινέλο
  • 1 x primer
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Κριτικές πελατών

4.6 3 κριτικές

Επιτέλους αγόρασα αυτό το σετ για μετάξι και τα χρώματα είναι πραγματικά υπέροχα και έντονα, είμαι απόλυτα ικανοποιημένη. Η ζωγραφική σε μαντήλια άρχισε να μου αρέσει ακόμα περισσότερο μαζί τους.

Roman Επαληθευμένη κριτική

Αυτά τα χρώματα απορροφώνται τέλεια από το μετάξι και κρατάνε καλά, σίγουρα θα παραγγείλω ξανά.

Tibor Επαληθευμένη κριτική

Ως αρχάρια φοβόμουν λίγο αν θα τα καταφέρω, αλλά με αυτό το σετ όλα γίνονται σχεδόν μόνα τους.

Samuel Επαληθευμένη κριτική

Εναλλακτικά Προϊόντα

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml


3,02 € Τιμή μονάδας 60,40 €/L
ARTMiE
Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml

Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml


3,59 € Τιμή μονάδας 71,80 €/L
Pentart
JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο

JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο


1,92 € Τιμή μονάδας 7,68 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα

DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα


3,85 €
Darwi
Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση

Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση


4,59 € Τιμή μονάδας 30,60 €/L
GHIANT
Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml

Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml


3,01 € Τιμή μονάδας 100,33 €/L
Pentart

Πρόσφατα Προβεβλημένα