Ξύλινο κουτί 2 φιαλών 35x20x9.8 εκ

Διαθέσιμο
€11,79
Αποστέλλουμε την ίδια ημέρα Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Το ξύλινο κουτί για κρασί είναι ένα δημιουργικό συστατικό για όλους τους δημιουργούς. Υπάρχουν πολλά προϊόντα για δημιουργική δουλεία. Το ξύλο είναι ένα από τα πιο περιζήτητα και αγαπημένα υλικά. Μπορούμε να το βάψουμε με χρώματα, να το κολλήσουμε με χαρτοπετσέτες και δημιουργικό χαρτί ή με άλλα μικρά υλικά όπως (μαργαριτάρια, χάντρες, κλπ). Φτιάξτε όμορφες διακοσμήσεις που θα φέρουν μια νέα φυσική ατμόσφαιρα στο σπίτι σας . Το ξύλινο κουτί μετά την διακόσμηση μπορείτε να το χρησιμοποιήσετε ως δώρο για ειδικές εκδηλώσεις, γενέθλια, γάμους κτλ.

ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ


  • ξύλινο κουτί για 2 φιάλες κρασιού
  • κατασκευασμένο από έλατο ή πεύκο
  • δεν είναι λακαρισμένο
  • μεταλλικό κλείσιμο
  • κατασκευασμένο πολύ προσεκτικά
  • χωρίς άχυρο
  • εξωτερικές διαστάσεις: 35 x 20 x 9.8 cm
  • εσωτερικό ύψος: 33 x 18.3 x 9 cm
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml


3,02 € Τιμή μονάδας 60,40 €/L
ARTMiE
Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml

Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml


3,59 € Τιμή μονάδας 71,80 €/L
Pentart
JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο

JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο


1,92 € Τιμή μονάδας 7,68 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα

DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα


3,85 €
Darwi
Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση

Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση


4,59 € Τιμή μονάδας 30,60 €/L
GHIANT
Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml

Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml


3,01 € Τιμή μονάδας 100,33 €/L
Pentart

Πρόσφατα Προβεβλημένα