Ξύλινο στολίδι Φιογκάκι - 10εκ

Διαθέσιμο
€1,61
Αποστέλλουμε την ίδια ημέρα Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Είστε δημιουργική ψυχή και θέλετε να αλλάξετε τα καθημερινά πράγματα σε εξαιρετικά πράγματα; Ανεξάρτητα αν είστε επαγγελματίας ή απλά καλλιτέχνης με δημιουργική ψυχή, θα διασκεδάσετε με τα διακοσμητικά ημιτελή προϊόντα. Τα ξύλινα προιόντα κατασκευασμένα από κόντρα πλακέ είναι ιδανικά για δημιουργία νέων μοντέλων. Οι δημιουργικές διακοσμήσεις είναι κατάλληλες για ζωγραφική, διαχωρισμό, δίπλωμα ευρεσιτεχνίας ή άλλη επεξεργασία.

ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ

  • Ξύλινο στοίδι Φιογκάκι
  • κατασκευασμένο από ξύλο κόντρα πλακέ πάχους 3 mm
  • χωρίς χρώματα
  • Ιδανικό για διακόσμηση με δημιουργικές τεχνικές χαρτοπετσέτες, πολύχρωμη ζωγραφική, διακόσμηση με διακοσμητικά στοιχεία
  • Διαστάσεις:10 x 10,5 cm
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml


3,02 € Τιμή μονάδας 60,40 €/L
ARTMiE
Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml

Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml


3,59 € Τιμή μονάδας 71,80 €/L
Pentart
JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο

JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο


1,92 € Τιμή μονάδας 7,68 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα

DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα


3,85 €
Darwi
Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση

Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση


4,59 € Τιμή μονάδας 30,60 €/L
GHIANT
Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml

Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml


3,01 € Τιμή μονάδας 100,33 €/L
Pentart

Πρόσφατα Προβεβλημένα