Μαρκαδόροι για ύφασμα KREUL - σετ 5 τεμαχίων Junior

Διαθέσιμο
(1)
€10,79€10,99Έκπτωση
Αποστέλλουμε την ίδια ημέρα Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Το σετ μαρκαδόρων για ύφασμα από τη γερμανική μάρκα KREUL σε 5 βασικές αποχρώσεις βοηθάει πολύ στο βάψιμο υφασμάτων. Τα χρώματα υφασμάτων είναι κατάλληλα για ελαφριά υφάσματα από βαμβάκι, γκαζόν, λινό, μετάξι και ανάμεικτα βαμβακερά υφάσματα με μέγ. περιεκτικότητα σε συνθετικές ίνες 20 τοις εκατό. Σχεδιάστε μαζί μας όμορφα χρωματικά μοτίβα σύμφωνα με τη φαντασία σας με αυτούς τους μαρκαδόρους υφασμάτων. Πριν από τη βαφή, είναι απαραίτητο να πλένετε τα υφάσματα χωρίς μαλακτικό. Τοποθετήστε χαρτί ψησίματος ανάμεσα στις στρώσεις του υφάσματος για να μην χυθεί το χρώμα από την άλλη πλευρά. Οι μαρκαδόροι λειτουργούν σε ένα σύστημα πίεσης, πράγμα που σημαίνει ότι πρέπει να ανακινηθούν για να αναμειχθεί το χρώμα. Πριν από τη χρήση, συνιστάται επίσης να πατάτε το άκρο πολλές φορές για να επιτρέψετε τη ροή του μελανιού μέσα από αυτό - αυτό θα εξασφαλίσει συνεχή ροή μελανιού. Μόλις στεγνώσει το χρώμα, τα υφάσματα μπορούν να σιδερωθούν και να πλυθούν μέχρι τους 60 βαθμούς.

ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ

  • μαρκαδόροι για ύφασμα Kreul
  • ημιδιαφανή χρώματα (κίτρινο, κόκκινο, μπλε, πράσινο και μαύρο)
  • με βάση το νερό
  • Στρογγυλή μύτη medium, πλάτος γραμμής 2 - 4 mm
  • Δεν χρειάζεται ανακίνηση ή αντλία
  • κατάλληλο για ανοιχτόχρωμα και σκούρα υφάσματα από βαμβάκι, γκαζόν, λινό, ανάμεικτο βαμβάκι, μετάξι και υφάσματα max. περιεκτικότητα σε συνθετικές ίνες 20 τοις εκατό
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Κριτικές πελατών

5 1 κριτικές

Σούπερ μαρκαδόροι για ύφασμα, τα παιδιά στόλισαν άνετα τα λευκά τους μπλουζάκια για το σχολείο και τα χρώματα κρατάνε μια χαρά ακόμα και μετά το πρώτο πλύσιμο.

Silvia Επαληθευμένη κριτική

Εναλλακτικά Προϊόντα

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml


3,02 € Τιμή μονάδας 60,40 €/L
ARTMiE
Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml

Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml


3,59 € Τιμή μονάδας 71,80 €/L
Pentart
JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο

JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο


1,92 € Τιμή μονάδας 7,68 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα

DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα


3,85 €
Darwi
Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση

Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση


4,33 € Τιμή μονάδας 28,87 €/L
GHIANT
Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml

Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml


3,01 € Τιμή μονάδας 100,33 €/L
Pentart

Πρόσφατα Προβεβλημένα