Μεταλλικός σελιδοδεικτής με γυάλινο αξεσουάρ

Διαθέσιμο
€8,56
Αποστέλλουμε την ίδια ημέρα Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Κάντε τον εαυτό σας και τους αγαπημένους σας ευχαριστημένους με αυτούς τους πρωτότυπους μεταλλικούς σελιδοδείκτες. Δημιουργήστε μοναδικά σχέδια με ντεκουπάζ, ζωγραφική και διακόσμηση. Κάθε βιβλίο είναι μοναδικό και επομένως αξίζει έναν πρωτότυπο σελιδοδείκτη που φτιάχθκε από εσάς. Χρησιμοποιήστε τη φαντασία σας για να την ολοκληρώσετε, αλλά δεν χρειάζεται να χρησιμοποιήσετε το διαφανές αξεσουάρ. Οι σελιδοδείκτες χρησιμοποιούνται επίσης ως μεταλλικά συστατικά για τη διακόσμηση διαφόρων κουτιών.

ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ

  • Σετ 5 μεταλλικών σελιδοδεικτών για φινίρισμα
  • Μήκος ενός σελιδοδείκτη 8 cm
  • Μέγεθος του αξεσουάρ 1x1,5 cm
  • Κατάλληλο για ντεκουπάζ, ζωγραφική

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml


3,02 € Τιμή μονάδας 60,40 €/L
ARTMiE
Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml

Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml


3,59 € Τιμή μονάδας 71,80 €/L
Pentart
JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο

JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο


1,92 € Τιμή μονάδας 7,68 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα

DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα


3,85 €
Darwi
Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml

Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml


3,01 € Τιμή μονάδας 100,33 €/L
Pentart
Παστα μοντελισμου Cernit NUMBER ONE 56g | διαλεξτε χρωμα

Παστα μοντελισμου Cernit NUMBER ONE 56g | διαλεξτε χρωμα


2,62 € Τιμή μονάδας 46,79 €/kg
Cernit

Πρόσφατα Προβεβλημένα