Πίσω στο κατάστημα CCH78149

Πηλός μοντελοποίησης - Silk Clay - κίτρινο - μπλε - κόκκινο

€4,54
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Ο πηλός μοντελοποίησης Silk Clay είναι ένα εξαιρετικό εργαλείο για τη διασκέδαση παιδιών με δημιουργικές δραστηριότητες Μπορείτε να μοντελοποιήσετε και να διαμορφώσετε διάφορα ζώα ή άλλες μορφές που μπορούν να εφεύρουν τα παιδιά. Δουλεύοντας με αυτό το υλικό, τα παιδιά βελτιώνουν τις λεπτές κινητικές τους δεξιότητες. Από το υλικό αυτό τα παιδία μπορούν να φτιάξυν διάφορα ζώα, φιγούρες ή οτιδήποτε άλλο. Το υλικό πρέπει να φυλάσσεται σε αεροστεγές δοχείο, καθώς στεγνώνει και σκληραίνει σε αέρα. Ο χρόνος στεγνώματος κυμαίνεται από 2 έως 24 ώρες - ανάλογα με το πάχος του στρώματος. Για να καθυστερήσετε τη ρύθμιση και τη σκλήρυνση, προσθέστε μια μικρή ποσότητα νερού. Η συσκευασία περιέχει 3 ποτήρια διαφορετικών χρωμάτων, το καθένα 14 γραμμάρια. Αποθηκεύστε το αχρησιμοποίητο υλικό στην αρχική του συσκευασία.

ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ

  • Πηλός μοντελοποίησης Foam Clay
  • Κατάλληλο για παιδιά άνω των 3 ετών
  • Αποθηκεύστε το αχρησιμοποίητο υλικό σε αεροστεγή δοχεία
  • Ο χρόνος στεγνώματος - 2 έως 24 ώρες
  • Βάρος 1 ποτήρι - 14 g
  • Η συσκευασία περιέχει 3 χρώματα νέον -κίτρινο, μπλε, κόκκινο
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml


3,02 € Τιμή μονάδας 60,40 €/L
ARTMiE
Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml

Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml


3,59 € Τιμή μονάδας 71,80 €/L
Pentart
JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο

JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο


1,92 € Τιμή μονάδας 7,68 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα

DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα


3,85 €
Darwi
Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml

Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml


3,01 € Τιμή μονάδας 100,33 €/L
Pentart
Παστα μοντελισμου Cernit NUMBER ONE 56g | διαλεξτε χρωμα

Παστα μοντελισμου Cernit NUMBER ONE 56g | διαλεξτε χρωμα


2,62 € Τιμή μονάδας 46,79 €/kg
Cernit

Πρόσφατα Προβεβλημένα