Σετ ακρυλικών χρωμάτων Studio Pebeo 18 x 12 ml

(4)
€17,14
€79,35 / l
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Η ζωγραφική με τα ακρυλικά χρώματα Studio Pebeo είναι πάντα διασκεδαστική. Το μεγάλο σετ που περιέχει έως και 18 χρώματα είναι ένα εξαιρετικό αξεσουάρ για όλους όσους θέλουν να αφιερωθούν στη ζωγραφική. Τα χρώματα περιέχουν υψηλή συγκέντρωση χρωστικών και μετά την ξήρανση έχουν σατινέ ματ επιφάνεια. Το πλεονέκτημα τους είναι ότι μπορούν να αναμειχθούν και έτσι μπορείτε να δημιουργήσετε μια ατελείωτη παλέτα χρωματικών αποχρώσεων. Τα ακρυλικά χρώματα είναι κατάλληλα για καμβά, χαρτόνι, χαρτί, γύψο, ξύλο και άλλες επιφάνειες λόγω του ισχυρού κορεσμού τους. Τα χρώματα είναι κατάλληλα για αρχάριους, μαθητές αλλά και για επαγγελματίες ζωγράφους. Το ακρυλικό υλικό μπορεί να δημιουργήσει ίχνη στην υφή και ως εκ τούτου στη ζωγραφική μπορείτε να χρησιμοποιήσετε πινέλο ζωγραφικής, μαχαίρι, σπάτουλα ή άλλα αξεσουάρ που θα δημιουργήσουν ένα μοναδικό σχέδιο. Το χρώμα δεν στεγνώνει αμέσως μετά την εφαρμογή και είναι κολλώδες στην αφή. Ο χρόνος στεγνώματος εξαρτάται από το πάχος του χρώματος στην επιφάνεια - 30 λεπτά - 1 ώρα και ο πίνακας είναι εντελώς στεγνό μετά από 1-8 ημέρες. Καθαρίστε το αξεσουάρ μετά τη χρήση με ζεστό σαπουνόνερο.

ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ

  • ακρυλικά χρώματα Studio Pebeo
  • υψηλή συγκέντρωση χρωστικών με σατινέ ματ επιφάνεια
  • κατάλληλα για πολλαπλές επιφάνειες
  • στεγνώνουν για 30 λεπτά - 1 ώρα και στεγνώνουν εντελώς για 1-8 ημέρες - ανάλογα με το πάχος του εφαρμοζόμενου χρώματος
  • αναμειγνύονται μεταξύ τους
  • χωρίς τοξίνες και βαρέα μέταλλα
  • το σετ περιέζει 18 x 12 ml χρώματα

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Κριτικές πελατών

4.7 4 κριτικές

Επιτέλους ένα σετ όπου έχω όλα τα σημαντικά χρώματα μαζί, δεν χρειάζεται να ανακατεύω συνέχεια τίποτα. Τα χρώματα στεγνώνουν αρκετά γρήγορα και καλύπτουν καλά, σίγουρα το προτείνω σε κάθε φοιτητή τέχνης.

Alena Επαληθευμένη κριτική

Ποιοτικό προϊόν σε λογική τιμή, είναι πραγματικά απόλαυση να ζωγραφίζεις με αυτά.

Dana Επαληθευμένη κριτική

Το παρήγγειλα για δώρο στην κοπέλα μου, χάρηκε πολύ με την επιλογή των αποχρώσεων.

Hana Επαληθευμένη κριτική

Καλή σχέση ποιότητας και ποσότητας χρωμάτων στη συσκευασία.

Beáta Επαληθευμένη κριτική

Εναλλακτικά Προϊόντα

Ακρυλικό χρώμα ACRYL PRO ART Composite 75 ml

Ακρυλικό χρώμα ACRYL PRO ART Composite 75 ml


3,59 € Τιμή μονάδας 47,87 €/L
ARTMiE
(3)
Ακρυλικο χρώμα Solo Goya Acrylic 250 ml

Ακρυλικο χρώμα Solo Goya Acrylic 250 ml


Τιμή έκπτωσης  5,64 € Κανονική τιμή  6,79 € Τιμή μονάδας 22,56 €/L
KREUL
(9)
Ακρυλικο χρώμα Solo Goya TRITON 750 ml

Ακρυλικο χρώμα Solo Goya TRITON 750 ml


11,79 € Τιμή μονάδας 15,72 €/L
KREUL
(11)
Ακρυλικα χρώματα Akryle Royal Essentials 120ml

Ακρυλικα χρώματα Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Τιμή μονάδας 35,75 €/L
Royal & Langnickel
Παστέλ ακρυλικό χρώμα ACRYL PRO ART Composite 75 ml

Παστέλ ακρυλικό χρώμα ACRYL PRO ART Composite 75 ml


3,69 € Τιμή μονάδας 49,20 €/L
ARTMiE
(2)
Ακρυλικό χρώμα Solo Goya Acrylic 100 ml | διαλέξτε απόχρωση

Ακρυλικό χρώμα Solo Goya Acrylic 100 ml | διαλέξτε απόχρωση


4,99 € Τιμή μονάδας 49,90 €/L
KREUL
(12)

Πρόσφατα Προβεβλημένα