Σετ ξυλινες θηκες για ντεκυπαζ - 3 τεμαχια

Διαθέσιμο
€12,90
Αποστέλλουμε την ίδια ημέρα Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Σετ ξύλινων θήκων για διακόσμηση – 3 τεμάχια

Οι μοντερνες τεχνικές βοηθάνε και στους μικρούς και στους μεγάλους να είναι δημηιυργικοί. Ελάτε σε μας να δημιουργήσουμε διακοσμητικά προϊόντα που θα ομορφαίνουν το σπιτι σας. Δημιουργήστε θήκες για κοσμήματα, δώρα για τους φίλους σας όπως θήκες για κρασί και κορνίζες. Ας είναι τα δώρα σας πρωτότυπα.

Τα προϊόντα από ξύλο είναι ιδανικά για χειροποήση. Μπορείτε να ζωγραφίζετε επάνω τους, να κάνετε ντεκουπάζ και πολλές άλλες τεχνικές. Με λίγη φαντασία και ελευθερο χρόνο, θα έχετε πανέμορφες διακοσμήσεις για το σπίτι σας.

 

Χαρακτηριστικά:

  • κουτί με καπάκι
  • από ξύλο ελάτου
  • Διαστάσεις: το μεγαλύτερο 17,3x17,3x7 cm; μεσαίο 14,7x14,7x6 cm; το μικρότερο 12,2x12,2 x5 cm
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml


3,02 € Τιμή μονάδας 60,40 €/L
ARTMiE
Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml

Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml


3,59 € Τιμή μονάδας 71,80 €/L
Pentart
JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο

JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο


1,92 € Τιμή μονάδας 7,68 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα

DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα


3,85 €
Darwi
Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση

Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση


4,59 € Τιμή μονάδας 30,60 €/L
GHIANT
Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml

Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml


3,01 € Τιμή μονάδας 100,33 €/L
Pentart

Πρόσφατα Προβεβλημένα