Σφραγίδες διαφανείς - Φράσεις στα αγγλικά

€5,33
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Διαφανείς σφραγίδες σιλικόνης της Craft Sensations είναι όντως εντυπωσιακές, ασυνήθιστες και πραγματικά μαγικές! Η χρήση τους είναι πανεύκολη, αρκεί να βάλετε μελάνι, ακρυλικό ή κανονικό στην σφραγίδα και... να σφραγίζετε! Η πιο κατάλληλη βάση που συνίσταται είναι το ακρυλικό μπλοκ για σφραγίδες. Μετά από τη χρήση, η σφραγίδα καθαρίζεται με νερό και είναι έτοιμη για την εpόμενη φορά, Οι σφραγίδες είναι κατάλληλες για embossing, διακόσμηση, scrapbooking, cardmaking, ντεκουπάζ κ. α. Είναι ιδανικές για έργα στο χαρτί, κύλο, ύφασμα, μέταλλο κτλ.

ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ

  • Σφραγίδες σιλικόνης
  • Διαφανείς
  • τα μοτίβα είναι φράσεις στα αγγλικά
  • διαστάσεις φύλλου 11 x 15.5 cm
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml


3,02 € Τιμή μονάδας 60,40 €/L
ARTMiE
Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml

Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml


3,59 € Τιμή μονάδας 71,80 €/L
Pentart
JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο

JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο


1,92 € Τιμή μονάδας 7,68 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα

DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα


3,85 €
Darwi
Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml

Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml


3,01 € Τιμή μονάδας 100,33 €/L
Pentart
Παστα μοντελισμου Cernit NUMBER ONE 56g | διαλεξτε χρωμα

Παστα μοντελισμου Cernit NUMBER ONE 56g | διαλεξτε χρωμα


2,62 € Τιμή μονάδας 46,79 €/kg
Cernit

Πρόσφατα Προβεβλημένα