Στρογγυλό γομολάστιχα 1 mm - σετ 10 x 25 m

€20,01
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Η στρογγυλή γομολάστιχα χρησιμοποιείται πιο συχνά στις βιομηχανίες ένδυσης και κλωστοϋφαντουργίας. Ωστόσο, λόγω του πάχους (1 mm) και της ελαστικότητάς του, μπορεί επίσης να χρησιμοποιηθεί σε είδη γραφείου, διακοσμητικά, παιχνίδια, μενταγιόν, βραχιόλια, αποκριάτικες μάσκες, κουρτίνες και άλλα παρόμοια. Το σετ προσφέρει 10 όμορφα χρώματα τυλιγμένα σε ρολό 25 μέτρων.

χαρακτηριστικα του προιοντος

  • Ελαστική, στρογγυλή γομολάστιχα
  • Το σετ περιέχει 10 χρώματα (λευκό, κίτρινο, πορτοκαλί, κόκκινο, ροζ, μωβ, μπλε, πράσινο, καφέ και μαύρο)
  • Μήκος 25 μ
  • Λάστιχο πάχος 1 mm
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml


3,02 € Τιμή μονάδας 60,40 €/L
ARTMiE
Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml

Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml


3,59 € Τιμή μονάδας 71,80 €/L
Pentart
JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο

JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο


1,92 € Τιμή μονάδας 7,68 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα

DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα


3,85 €
Darwi
Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση

Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση


4,59 € Τιμή μονάδας 30,60 €/L
GHIANT
Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml

Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml


3,01 € Τιμή μονάδας 100,33 €/L
Pentart

Πρόσφατα Προβεβλημένα