Θήκη για tablet από δερματίνη

€10,79
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Η δερμάτινη θήκη για tablet είναι ένα ωραίο στολίδι που μπορείτε να το χρησιμοποείτε όωπς είναι ή αν το στολίσετε παραπάνω. Αυτό το faux leather στην πραγματικότητα κατασκευάστηκε από κυτταρίνη και λατέξ. Μπορείτε να το διακοσμήσετε με διάφορους τρόπους - ράψιμο, ζωγραφική, σχέδιο ή με οποιονδήποτε άλλο τρόπο μπορείτε να σκεφτείτε. Οι διαστάσεις του είνια 26,5 cm x 22 cm x 3 cm, και εκτός για το tablet μπορείτε να το χρησιμοποιείτε και για χαρτί, βιβλία, ακόμη και σαν τσάντα . Το πλεονέκτημα της δερματίνης είναι ότι μπορείτε να το πλύνετε σε μέγιστη θερμοκρασία 40 ° C. Το πλύσιμο μπορεί να προκαλέσει συρρίκνωση του προϊόντος, αλλά όχι περισσότερο από 5% του μεγέθους του. Συνιστάται να εργάζεστε σε αυτό το αντικείμενο σε υγρό περιβάλλον. Η συσκευασία περιέχει 3 φύλλα: ένα κόκκινο χωρίς εκτύπωση, ένα πράσινο χωρίς εκτύπωση και ένα με λουλούδια. Με αυτό το χαρτί, θα φτιάξετε διάφορα αξεσουάρ, διακοσμήσεις, αντικείμενα για το εσωτερικό σας ή αντικείμενα για καθημερινή χρήση - τσέπες, πορτοφόλια και πορτοφόλια.

Αυτό το προϊόν χαρακτηρίζεται από συγκεκριμένη ποιότητα, επειδή κατασκευάζεται στη χώρα της Βόρειας Ευρώπης. Η ακρίβεια και ο μινιμαλισμός του σκανδιναβικού στιλ φαίνονται με την πρώτη ματιά σε αυτό το διακοσμητικό στολίδι. Οι απλές και λειτουργικές διακοσμήσεις ταιριάζουν σε οποιοδήποτε εσωτερικό χώρο και της δίνουν μια νότα σκανδιναβικής φρεσκάδας και, εάν είναι απαραίτητο, μπορείτε εύκολα να τα αλλάξετε σύμφωνα με τη δική σας φαντασία.

ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ

  • νεσεσέρ δερματίνης
  • πάχος δερματίνης 0,55 mm
  • διαστάσεις: 26,5 cm x 22 cm x 3 cm
  • κατασκευάστηκε από κυτταρίνη και λατέξ
  • κατάλληλο για ράψιμο και στολίδια
  • να πλένεται σε θερμοκρασία 40°C
  • πλύσιμο μπορεί να προκαλέσει συρρίκνωση του προϊόντος, αλλά όχι περισσότερο από 5% του μεγέθους του
  • Συνιστάται να επεργασία αυτού του αντικείμενο σε υγρό περιβάλλον
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml


3,02 € Τιμή μονάδας 60,40 €/L
ARTMiE
Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml

Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml


3,59 € Τιμή μονάδας 71,80 €/L
Pentart
JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο

JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο


1,92 € Τιμή μονάδας 7,68 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα

DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα


3,85 €
Darwi
Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση

Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση


4,33 € Τιμή μονάδας 28,87 €/L
GHIANT
Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml

Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml


3,01 € Τιμή μονάδας 100,33 €/L
Pentart

Πρόσφατα Προβεβλημένα