Τριγωνικό γυαλί για φινίρισμα

€1,36
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Διαφανές γυαλί φινιρίσματος με λείες άκρες και τρύπα 2 mm. Το πάχος του γυαλιού είναι 3 mm. Μπορούμε να τοποθετήσουμε εύκολα το τζάμι χάρη στην τρύπα των 2 mm, από την οποία μπορούμε να περάσουμε εύκολα ένα σχοινί από πολυεστέρα ή μια πιο λεπτή λωρίδα. Η ανάλαφρη διακόσμηση με μαρκαδόρους πορσελάνης και μπογιές γυαλιού. Οι πιο έμπειροι θα χρησιμοποιήσουν σίγουρα την τεχνική της αμμοβολής. Φτιάξτε πρωτότυπα διακοσμητικά για το χριστουγεννιάτικο δέντρο ή κρεμαστά διακοσμητικά στο δωμάτιο. Ενδώστε στο όμορφο παιχνίδι του φωτός και του γυαλιού στο σπίτι σας.

ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ


  • Τριγωνικό γυαλί φινιρίσματος
  • Μέγεθος τριγώνου 8 x 6 cm
  • Πάχος γυαλιού 3 mm
  • Τρύπα 2 mm

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml


3,02 € Τιμή μονάδας 60,40 €/L
ARTMiE
Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml

Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml


3,59 € Τιμή μονάδας 71,80 €/L
Pentart
JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο

JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο


1,92 € Τιμή μονάδας 7,68 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα

DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα


3,85 €
Darwi
Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση

Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση


4,59 € Τιμή μονάδας 30,60 €/L
GHIANT
Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml

Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml


3,01 € Τιμή μονάδας 100,33 €/L
Pentart

Πρόσφατα Προβεβλημένα