Χαρτοπετσέτες για ντεκουπάζ - Inspiration Classic Cream -1 τεμ

Διαθέσιμο
€0,30
Αποστέλλουμε την ίδια ημέρα Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Οι χαρτοπετσέτες είναι ιδανικές για τη διακόσμηση και το ντεκουπάζ. Τα θέματά τους θα τελειοποιήσουν και τους πιο απαιτητικούς καλλιτέχνες. Μπορείτε να τις χρησιμοποιήσετε για τη διακόσμηση γυαλιού, ξύλου, υφάσματος, φελιζόλ, κτλ. Τα θέματα εκτυπώθηκαν με ειδική τεχνική εκτύπωσης (silk-screen printing). Ας γίνει κάθε σας στιγμή απόλαυση.

Οδηγίες: Χαρτοπετσέτες για ντεκουπάζ μπορείτε να κόβετε ή σκίσετε προσεκτικά. Το θέμα που ετοιμάσατε βάλτε στην επιφάνεια που θέλετε να διακοσμήσετε (π.χ. ξύλινο κουτί, κουτί από το φελιζόλ κτλ.) και πάνω του με στρογγυλό πινέλο βάλτε την κόλλα για ντεκουπάζ. Την κόλλα βάλτε προσεκτικά για να μη δημιουργηθούν οι φουσκάλες. Το ντεκουπάζ με τις χαρτοπετσέτες είναι πολύ εύκολη τεχνική. Αφού προσθέσετε σωστά την κόλλα, το θέμα θα προσκολλήσει καλά και θα πάει πολύ ωραία στην επιφάνεια.


χαρακτηριστικα

  • Διαστάσεις: 1 x 40 x 40 cm
  • Τα σχέδια εκτυπώθηκαν με ιδιαίτερη τεχνική (silk-screen printing)
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml


3,02 € Τιμή μονάδας 60,40 €/L
ARTMiE
Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml

Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml


3,59 € Τιμή μονάδας 71,80 €/L
Pentart
JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο

JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο


1,92 € Τιμή μονάδας 7,68 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα

DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα


3,85 €
Darwi
Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση

Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση


4,59 € Τιμή μονάδας 30,60 €/L
GHIANT
Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml

Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml


3,01 € Τιμή μονάδας 100,33 €/L
Pentart

Πρόσφατα Προβεβλημένα