Χρωμα με εφε πατινας - σετ 5 τεμαχια

Διαθέσιμο
€8,45
Αποστέλλουμε την ίδια ημέρα Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Με αυτό το προϊόν της PENTART το αντικείμενο που στιλίζετε θα φανεί σαν χαλκινό και πολύ παλιό. Χρωματίστε την επιφάνεια πρώτα με ακρυλικό χρώμα σε απόχρωση του χαλκού. Όταν στεγνώσει, εφαρμόστε ματ αρκθικά χρώματα σε διάφορες αποχρώσεις, μια μια, ώστε να καλύψετε ολόκληρη την επιφάνεια. Μπορείτε και να αναμειξέτε διάφορες αποχρώσεις.

Το σετ περιέχει:

  • 4 x ματ ακρυλικό χρώμα 20 ml
  • 1 x μεταλλικό ακρυλικό χρώμα 20 ml

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Ακρυλικο βερνικι σε σπρει FLY COLOR 400 ml | διαλεξτε αποχρωση

Ακρυλικο βερνικι σε σπρει FLY COLOR 400 ml | διαλεξτε αποχρωση


7,09 € Τιμή μονάδας 17,73 €/L
ARTMiE
ARTMIE Lumina Fixative Spray 400 ml

ARTMIE Lumina Fixative Spray 400 ml


7,89 € Τιμή μονάδας 19,73 €/L
ARTMiE
Υγρά μαργαριτάρια - στυλό μαργαριταριών

Υγρά μαργαριτάρια - στυλό μαργαριταριών


3,79 € Τιμή μονάδας 126,33 €/L
Pentart
Κόλλα για μεταλλικά φύλλα 50 ml

Κόλλα για μεταλλικά φύλλα 50 ml


2,51 € Τιμή μονάδας 50,20 €/L
Pentart
Πάστα κρακελέ μεταλλική Pentart 100 ml

Πάστα κρακελέ μεταλλική Pentart 100 ml


5,53 € Τιμή μονάδας 55,30 €/L
Pentart
(5)
Σύνθετο ακρυλικό γυαλιστερό φινίρισμα

Σύνθετο ακρυλικό γυαλιστερό φινίρισμα


4,19 € Τιμή μονάδας 27,93 €/L
ARTMiE
(2)

Πρόσφατα Προβεβλημένα