Πίσω στο κατάστημα PBO295682

Χρώματα δέρματος Pebeo Setacolor - σετ επιλογής 10 τεμ.

Διαθέσιμο
(1)
€30,50€31,99Έκπτωση
Αποστέλλουμε την ίδια ημέρα Με ACS Courier από 4,90 € · Δωρεάν άνω των 50 €
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Τοδερμάτινο χρώμα Pebeo Setacolor είναι ειδικά σχεδιασμένο για να δώσει νέα πνοή στα δερμάτινα αντικείμενά σας. Είτε θέλετε να αναβιώσετε ένα παλιό δερμάτινο μπουφάν, να δώσετε λάμψη σε μια δερμάτινη τσάντα ή είστε απλώς λάτρεις της τεχνικής της δερμάτινης βαφής, έχουμε τον τέλειο βοηθό για εσάς. Τα χρώματα Pebeo Setacolor είναι εύκολα στη χρήση και προσφέρουν εξαιρετικό αποτέλεσμα κάθε φορά. Έχουν βάση το νερό και είναι κατάλληλα για όλους τους τύπους δέρματος, όπως λείο δέρμα, σουέτ, νάμπουκ, ακόμη και συνθετικό δέρμα. Το σετ επιλογής περιλαμβάνει 7 δερμάτινα χρώματα, 1 δερμάτινο μαρκαδόρο, αστάρι και πινέλο. Τα χρώματα στεγνώνουν γρήγορα και παρέχουν ένα φινίρισμα μακράς διάρκειας που είναι ανθεκτικό στο ράγισμα, το ξεφλούδισμα και το ξεθώριασμα. Μόλις εφαρμοστούν, σχηματίζουν ένα εύκαμπτο και αδιάβροχο στρώμα που προστατεύει το δέρμα από τη φθορά, ώστε να φαίνεται σαν καινούργιο για μεγάλο χρονικό διάστημα. Τα χρώματα μπορούν να εφαρμοστούν με το περιλαμβανόμενο πινέλο, ρολό, σφουγγάρι, αερογράφο ή με στένσιλ ή διάφορες σφραγίδες.

Οδηγίες χρήσης. Ανακατεύετε πάντα καλά το χρώμα πριν από τη χρήση. Χρόνος στεγνώματος 24 ώρες. Εάν τοποθετείτε το χρώμα σε στρώσεις, περιμένετε τουλάχιστον 15 λεπτά πριν εφαρμόσετε νέα στρώση. Για βέλτιστα και μακράς διάρκειας αποτελέσματα, συνιστούμε την εφαρμογή προστατευτικού βερνικιού (γυαλιστερό ή ματ σατινέ) μετά το στέγνωμα. Για σατινέ φινίρισμα, αναμείξτε 3 μέρη γυαλιστερό βερνίκι με 1 μέρος ματ σατινέ βερνίκι.

Παράμετροι του προϊόντος:

  • Pebeo Setacolor σετ επιλογής δερμάτινων χρωμάτων
  • Το σετ περιλαμβάνει: 6 x 20 ml δερμάτινων χρωμάτων (κίτρινο ηλιοτρόπιο, βαθύ κόκκινο, μπλε υπεραμαρίνης, μαύρο ακραίο, ροζ φθορισμού, λαμπερό χρυσό), 1 x 45 ml δερμάτινου χρώματος (καθαρό λευκό), 1 x 45 ml αστάρι και απολιπαντικό σε ένα, 1 x μαρκαδόρος δέρματος (μαύρο ακραίο) και 1 x λεπτό πινέλο.
  • Ακρυλικά δερμάτινα χρώματα με βάση το νερό
  • για όλους τους τύπους δέρματος
  • ανθεκτικά στο ράγισμα, το ξεφλούδισμα και το ξεθώριασμα
🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Κριτικές πελατών

5 1 κριτικές

Επιτέλους ανακαίνισα τις παλιές μου γόβες, τα χρώματα κρατάνε υπέροχα και δεν σπάνε ούτε όταν λυγίζει το δέρμα, είμαι πραγματικά πολύ ικανοποιημένη.

Alexandra Επαληθευμένη κριτική

Εναλλακτικά Προϊόντα

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml


3,02 € Τιμή μονάδας 60,40 €/L
ARTMiE
Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml

Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml


3,59 € Τιμή μονάδας 71,80 €/L
Pentart
JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο

JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο


1,92 € Τιμή μονάδας 7,68 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα

DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα


3,85 €
Darwi
Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση

Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση


4,59 € Τιμή μονάδας 30,60 €/L
GHIANT
Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml

Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml


3,01 € Τιμή μονάδας 100,33 €/L
Pentart

Πρόσφατα Προβεβλημένα