Πίσω στο κατάστημα RTL411900002

Χρώματα γυαλιού και πορσελάνης Talens Art Creation - σετ 4 x 30 ml

€19,51
€162,58 / l
Δωρεάν αποστολή άνω των 50 €Γρήγορη και ασφαλής αποστολή σε όλη την Ελλάδα.
Επιστροφή εντός 100 ημερών χωρίς αιτιολογία Απλά και χωρίς έγνοιες
Κοινότητα ARTMiE στο Facebookπάνω από 557.000 δημιουργοί · 16 χώρες · από το 2007

Το σετ χρωμάτων γυαλιού και πορσελάνης Talens Art Creation περιέχει 4 διαφανή χρώματα, εκ των οποίων οι τρεις αποχρώσεις είναι ζεστές και η μία ματ. Ο διαφανής χαρακτήρας του χρώματος είναι ιδιαίτερα ορατός στο γυαλί, αλλά θα δημιουργήσει επίσης ενδιαφέροντα εφέ σε πορσελάνη ή κεραμικά. Η επιφάνεια πρέπει να είναι καθαρή, στεγνή και απολιπανθείσα. Μετά τη βαφή, το χρώμα πρέπει να στεγνώσει για τουλάχιστον 30 λεπτά. Συνιστούμε να το ψήσετε στο φούρνο για σταθεροποιήση. Τοποθετούμε το χρωματιστό αντικείμενο σε κρύο φούρνο, που στη συνέχεια το βάλουμε στους 160 βαθμούς Κελσίου και ψήνουμε σε αυτή τη θερμοκρασία για 45 λεπτά. Αφήνουμε να κρυώσει στο φούρνο. Σας συνιστούμε να πλένετε τα αντικείμενα στο χέρι.

ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΠΡΟΪΟΝΤΟΣ

  • Χρώματα Talens Art Creation για γυαλί και πορσελάνη
  • Το σετ περιέχει χρώματα 4 x 30 ml (κίτρινο, ροζ, βυσσινί, λευκό)
  • Διαφανή χρώματα

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Μέγ. 3 αρχεία, έως 5 MB. JPG, PNG ή MP4.

🎁Για κάθε κριτική σας στέλνουμε μια μικρή έκπληξη!

Εναλλακτικά Προϊόντα

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml

Χρώματα για υφάσματα και δέρμα ARTMIE CACADU 50 ml


3,02 € Τιμή μονάδας 60,40 €/L
ARTMiE
Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml

Χρώμα για ύφασμα και δέρμα Pentart 50 ml


3,59 € Τιμή μονάδας 71,80 €/L
Pentart
JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο

JOVI Πηλος μοντελισμου ασπρο


1,92 € Τιμή μονάδας 7,68 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα

DARWI ARMERINA Μαρκαδοροι πορσελανης 2 mm / 6 ml | διαλεξτε χρωμα


3,85 €
Darwi
Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση

Σπρει για υφασμα Ghiant H2O 150 ml | διαλεξτε αποχρωση


4,59 € Τιμή μονάδας 30,60 €/L
GHIANT
Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml

Χρώμα για γυαλι και πορσελανη PENTART - 30 ml


3,01 € Τιμή μονάδας 100,33 €/L
Pentart

Πρόσφατα Προβεβλημένα